Share |

Yhdistyksen hallitus

Yhdistyksen 12. huhtikuuta 2012 sääntömääräisessä vuosikokouksessa valittiin hallitus tilikaudelle 2012.

Uusina jäseninä aloittivat Fredrik Pelin (varsinainen jäsen) ja Marko Pyhäjärvi (varajäsen).

Varsinaiset hallituksen jäsenet:

 

Patrik Ekman

patrik.ekman@ecf.fi

pate.png

Kari Nykänen (hallituksen varapuheenjohtaja)

kari.nykanen@ecf.fi

kari.png

Fredrik Pelin

info@ecf.fi

fresu2.png

Mikael Smeds (hallituksen puheenjohtaja)

mikael.smeds@ecf.fi

Puhelin 0400-429 615

 

 

mikael.png

Eric von Walzel

eric.walzel@ecf.fi

mikael.png

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Hallituksen varajäsenet

Jesse Fryckman

jesse.fryckman@ecf.fi                          

 

jesse2.png

Mattias Hansson

mattias.hansson@ecf.fi

 

mattias.png

Marko Pyhäjärvi

info@ecf.fi

marko.png

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Rahastonhoitaja

Teemu Rantala

teemu.rantala@ecf.fi

 

 

teemurantala.png